Płatności obsługuje transferuj.pl, system który zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Wprowadzone są rozmaite mechanizmy poprawiające jakość i prywatność danych transakcyjnych.

Bezpieczeństwo wpłat i zgromadzonych środków w serwisie Transferuj.pl to kluczowa kwestia w naszym systemie. Wszystkie wpłaty na konta Transferuj.pl są przypisywane odpowiednim Odbiorcom. Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości środków wpłaty są przekazywane na konto bankowe Odbiorcy. Konto na które zostają przekazane wpłaty jest stałe i ze wzgledów bezpieczeństwa nie można go zmienić w ustawieniach konta.

Po otrzymaniu i zaksięgowaniu płatności Transferuj.pl generuje potwierdzenie otrzymania wpłaty, tak zwane Elektroniczne Potwierdzenie Opłaty (EPO) wysyłane na adres email sprzedawcy i kupującego. Dzięki temu Odbiorca otrzymuje wiedzę, że wpłata została dokonana i może zlecić jej wypłatę na konto bankowe, oraz zrealizować zamówienie od klienta pomimo faktu, iż nie ma jeszcze fizycznie pieniędzy na własnym koncie bankowym.

Transferuj przykłada ogromną wagę do kwestii zachowania prywatności swoich klientów. Krajowy Integrator Płatności Spółka Akcyjna, jako administrator danych, dba o bezpieczeństwo udostępnionych danych. Dane te są szczególnie chronione i zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych.

Transferuj.pl posiada spisaną odpowiednią politykę i procedury bezpieczeństwa przechowywania i dostępu do danych osobowych zgodną z wymogami GIODO

schemat platnosci transferuj sprzedawcy